Донецька регіональна служба державного

ветеринарно-санітарного контролю та нагляду

на державному кордоні та транспорті

+38 (0623) 52-12-94

E-mail: dnrsvsk@gmail.com

З 24.08.2020 року, вступає в силу Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 14.07.2020 року №1329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2020 року за №687/34970 «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».

Форми міжнародних сертифікатів розміщені на веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства: 

https://www.me.gov.ua/Ascod/List?lang=uk-UA&id=d6a26174-d0fd-406b-9c30-7a4043f04eb5&tag=SistemaOblikuPublichnoiInformatsii

Відповідно до офіційного повідомлення Канадського агентства з інспекції продовольства від 24.06.2020 стосовно загибелі домашніх тварин, що перевозились 13.06.2020 авіарейсом № 1241 Київ-Торонто, з 06.07.2020 канадською стороною буде заборонено ввезення домашніх тварин (собак та котів) до Канади з України, а також призупинено дію раніше виданих та видачу нових дозволів на їх ввезення.

Просимо врахувати зазначену інформацію під час планування подорожей з домашніми тваринами до Канади.

Будьте уважні та обрежні! 

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 08 червня 2020 року № 2020.2338 стосовно ризику задухи, в результаті споживання неавторизованого E 410 (карагенану) желейних цукерках (Jelly mini cup), що експортувались з Тайваню (виробник: Tsang Lin Industries Ltd, експортер: Asia Express Food BV) через Нідерланди до країн-членів ЄС та України.Крім того, експортер Asia Express Food BV повідомив про відкликання та вилучення вищезазначених харчових продуктів з обігу.

 

Для зменшення ризику зараження корона вірусною хворобою  COVID-  19 в регіональній службі:

 - Введенно обмеження на проведення нарад та зустрічей, щотижневі оперативні наради проводяться врежимі скайп-конференції

 - Введено режим дистанційної роботи для певної категорії працівників

 - На щотижневих оперативних нарадах проводться роз’яснювальна робота щодо профілактики зараження COVID- 19 .

 - Щоденний моніторинг стану здоров’я працівників та членів їх сімей

 - Посилена робота по проведенню санітарної обробки службових приміщень.

Також наголошуємо, ми  докладаємо максимальних зусиль, аби проведення державного та ветеринарно- санітарного контролю при імпортно- експортних операціях здійснювалось вчасно і повному обсязі

photo 2020 03 13 08 56 23

 

В ході проведення виробничої наради  було проведено аналіз робот структурних підрозділів служби,обговорені питання фінансового стану, дотримання вимог законодавства України в сфері запобігання корупції.

Керівником служби наголошено на дотриманні виконавчої дисципліни співробітниками службами, проведені широкої роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо змін в нормативно- правових актах, що відносяться до компетенції Держпродспоживслужби України, проведення роз’яснювальної роботи серед фізичних осіб, що перетинають державний кордон України щодо розповсюдження особливо небезпечних зоонозних та антропозоонозних хвороб.

12До уваги !!!

У зв'язку із тимчасовою забаороною на ввезення в Україну з Китайської Народної республіки домашніх тварин (собак, котів тощо), диких м'ясоїдних тварин, введеною розпорядженням Головного державного ветеринарного інспектора України від 02 березня 2020 року № 22, прошу забезпечити інформування громадян, що планують свій виїзд разом з вищевказаними тваринами до Китайської народної республіки, щодо неможливості зворотнього повернення даних тварин в Україну.

attention

Attention!!! Увага!!!

 В зв'язку з інформацією МЕБ на території Гонконгу зареєстровано захворювання на SARS-CoV-19 у домашньої собаки. 

З метою недопущення занесення на територію України збудника SARS-CoV-19, Розпорядженням Головного державного ветеринарного інспектора України тимчасово забороненго ввезення в Україну з Китайської народної републіки домашніх тварин та диких м'ясоїдних.

Шановні і дорогі колеги,

від душі вітаю вас з Новим роком.

Хочу побажати вам рівної і благополучної дороги до успіху,

чітких цілей і перспективних планів, незгасаючих сил і дружнього колективу,

сімейного щастя і вірного благополуччя, високого достатку і незмінної удачі.

Нехай новорічна ніч виконає бажання кожного з вас і подарує всім чудовий настрій.

1577120235 7472

В зв’язку з вступом в дію з 24.11.2019 року наказу Мінагрополітики  від 16.11.02018 року №553,   зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2019 року за №346/33317 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки»:

1.До ввезення на митну територію України допускаються клінічно здорові домашні тварини (собаки (Canis lupus familiaris), коти (Felis silvestris catus), тхори (фретки) (Mustela putorius furo), безхребетні (за винятком бджіл, джмелів, молюсків і ракоподібних), декоративні гідробіонти,

Подробнее: До уваги власників домашніх тварин, що перетинають державний кордон України

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН,ЩО ПЕРЕТИНАЮТЬ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ!

Повідомляємо! dog

З  01.08.2019 року, пропуск через державний кордон України домашніх тварин буде здійснюватись тільки за формою ветеринарно-санітарного паспорту на тварин, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 жовтня 2017 року №578.

vetsvid

Відтепер ветеринарні документи на живих тварин будуть видаватися лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування. У разі, якщо транспорт або умови перевезення не відповідають Правилам транспортування тварин, зокрема в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватися не будуть.

Про це йдеться у наказі Держпродспоживслужби «Щодо випадків недотримання правил транспортування тварин» № 887 від 31.10.2018.

Відповідальними за виконання зазначеного наказу визначені начальники територіальних органів Держпродспоживслужби і регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті або особи, які виконують їх обов’язки.

Крім того, наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, у тому числі на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин.

 Правила транспортування тварин, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. № 1402

Кабінетом Міністрів України від 18.07.18 №570 затверджено Загальний ветеринарний документ на ввезення та Загальний документ на ввезення. Вимоги Постанови вступають в дію з 08.09.2018р.

З формами зазначених документів можна ознайомитись в розділі "До відома суб'єктів господарювання"   

Також в розділі "До відома суб'єктів господарювання" зазначена детальна інформація щодо місць митного оформлення вантажів в зоні діяльності Донецької регіональної служби

Держпродспоживслужба здійснила необхідну організаційну роботу, направлену на забезпечення централізованого виготовлення бланків ветеринарно-санітарних паспортів (ВСП) встановленого зразка.

6

Доводимо до відома фізичних осіб, власників тварин, що до моменту повного забезпечення державних установ ВСП встановленого зразка в обігу одночасно перебуватимуть обидва паспорти – встановленого і не встановленого зразків.

При видачі ветеринарних документів (довідок, свідоцтв, сертифікатів) на переміщення домашніх тварин будуть враховуватись дані ветеринарно-санітарних обробок тварин, відповідних досліджень, щеплень та/або експертних висновків наданих заявником, у тому числі зазначених у не встановленій формі ветеринарно-санітарного паспорта, за умови, що строк їх дії на момент звернення фізичної особи до уповноваженої установи не вичерпаний.

Подробнее: Тимчасово в обігу одночасно перебуватимуть паспорти встановленого і не встановленого зразків

 

До відома власників домашніх тварин (котів, собак): змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом. 

2

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 серпня 2014 року № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2014 року за № 1202/25979, внесені Зміни до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, зокрема в частині визначення єдиної форми бланку ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (домашні тварини – коти, собаки).

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

1) клінічний огляд тварини;

2) наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Подробнее: Змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом

© 2018 Донецька регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

YouTUBE Facebook