Донецька регіональна служба державного

ветеринарно-санітарного контролю та нагляду

на державному кордоні та транспорті

+38 (06239) 2-10-94

E-mail: dnrsvsk@gmail.com

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН,ЩО ПЕРЕТИНАЮТЬ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ!

Повідомляємо! dog

З  01.08.2019 року, пропуск через державний кордон України домашніх тварин буде здійснюватись тільки за формою ветеринарно-санітарного паспорту на тварин, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 жовтня 2017 року №578.

vetsvid

Відтепер ветеринарні документи на живих тварин будуть видаватися лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування. У разі, якщо транспорт або умови перевезення не відповідають Правилам транспортування тварин, зокрема в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватися не будуть.

Про це йдеться у наказі Держпродспоживслужби «Щодо випадків недотримання правил транспортування тварин» № 887 від 31.10.2018.

Відповідальними за виконання зазначеного наказу визначені начальники територіальних органів Держпродспоживслужби і регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті або особи, які виконують їх обов’язки.

Крім того, наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, у тому числі на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин.

 Правила транспортування тварин, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. № 1402

Кабінетом Міністрів України від 18.07.18 №570 затверджено Загальний ветеринарний документ на ввезення та Загальний документ на ввезення. Вимоги Постанови вступають в дію з 08.09.2018р.

З формами зазначених документів можна ознайомитись в розділі "До відома суб'єктів господарювання"   

Також в розділі "До відома суб'єктів господарювання" зазначена детальна інформація щодо місць митного оформлення вантажів в зоні діяльності Донецької регіональної служби

Держпродспоживслужба здійснила необхідну організаційну роботу, направлену на забезпечення централізованого виготовлення бланків ветеринарно-санітарних паспортів (ВСП) встановленого зразка.

6

Доводимо до відома фізичних осіб, власників тварин, що до моменту повного забезпечення державних установ ВСП встановленого зразка в обігу одночасно перебуватимуть обидва паспорти – встановленого і не встановленого зразків.

При видачі ветеринарних документів (довідок, свідоцтв, сертифікатів) на переміщення домашніх тварин будуть враховуватись дані ветеринарно-санітарних обробок тварин, відповідних досліджень, щеплень та/або експертних висновків наданих заявником, у тому числі зазначених у не встановленій формі ветеринарно-санітарного паспорта, за умови, що строк їх дії на момент звернення фізичної особи до уповноваженої установи не вичерпаний.

Подробнее: Тимчасово в обігу одночасно перебуватимуть паспорти встановленого і не встановленого зразків

 

До відома власників домашніх тварин (котів, собак): змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом. 

2

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 серпня 2014 року № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2014 року за № 1202/25979, внесені Зміни до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, зокрема в частині визначення єдиної форми бланку ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (домашні тварини – коти, собаки).

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

1) клінічний огляд тварини;

2) наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Подробнее: Змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом

14 квітня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042). Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017 року, але основна частина його положень набирає чинності саме сьогодні.
Зазначений Закон є значним кроком у реформуванні системи державного контролю безпечності харчових продуктів, її наближенні до європейських принципів здійснення контролю, що є надзвичайно важливим у контексті виконання зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Документ розроблявся за допомогою експертів Проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та активно підтримувався Єврокомісією.

Подробнее: Набрав чинності закон, який виводить систему держконтролю за харчовою продукцією на якісно новий...

Shtender MArkivskiy PIP 1

На виконання протоколу №1 засідання ДНПК при КМУ від 19.01.2018 року розміщено в пунктах пропуску через державний кордон України інформаційних матеріалів щодо небезпеки і шляхів поширення особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин та заборони ввезення в Україну/ вивезення з України харчових продуктів тваринного походження.

Подробнее: На виконання рішення ДНПК

        Narada 2018В Донецької регіональної службі державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті була проведена   виробнича нарада щодо підсумків роботи за 2017 рік.

     Нарада  відбулась 14.02.2018 року в місті Покровськ.

     В роботі підсумкової наради взяли участь  керівники структурних підрозділів,  головні

Подробнее: Підсумки роботи за 2017 рік

© 2018 Донецька регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

YouTUBE Facebook